Adrian Newey na crash in ziekenhuis opgenomen

09 augustus 2010 — Adrian Newey deinst er niet voor terug om tijdens races regelmatig zelf eens achter het stuur van een bolide te kruipen. Op zondag liep het even fout voor Newey.

Op zondag organiseerde het zogenaamde Ginetta een wedstrijd op het circuit van Snetterton. Adrian Newey zou ook ditmaal zelf deelnemen aan de wedstrijd. De technisch directeur van Red Bull werd eerst langs de zijkant geraakt door Tony Hughes, vervolgens duwde Julien Draper hem definitief van de baan.

Newey diende in het plaatselijk ziekenhuis te worden opgenomen voor een intensieve controle. Volgens Ginetta-president Lawrence Tomlinson heeft Adrian Newey alvast veel geluk gehad.

“Men heeft Adrian in het ziekenhuis opgenomen nadat hij door Julien Draper van de baan werd geduwd. Newey heeft gelukkig geen ernstige verwondingen opgelopen. Dit bewijst dat de rolkooi van de G50 zeer sterk is. De wagen van Newey moest een zware klap doorstaan”, aldus Lawrence Tomlinson.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Red Bull

Verwante nieuwsitems

13 mei 2012
Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
12 mei 2012
Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
07 mei 2012
Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
01 mei 2012
VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?
30 apr 2012
Jouw foto op de wagen van Red Bull tijdens een F1-race?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws