Anthony Hamilton: “Raikkonen is zeer welkom”

04 november 2009 — McLaren-rijder Lewis Hamilton beseft maar al te goed dat de kans met de dag groter wordt dat hij vanaf 2010 naast Kimi Raikkonen zal moeten rijden. De Britse rijder en zijn vader zien de Fin alvast graag komen.

In 2007 werd Kimi Raikkonen wereldkampioen met Ferrari terwijl het daaropvolgende seizoen de troon al diende te worden afgestaan aan Lewis Hamilton die op zijn beurt McLaren weer naar hogere oorden bracht. Twee kampioenen die dus vanaf 2010 waarschijnlijk dezelfde renstal moeten delen om dezelfde droom te verwezenlijken, de titel. Hamilton verwacht bij een eventuele komst van de Fin alvast geen interne problemen zoals dat in 2007 met Alonso wel het geval was.

“Om te beginnen zullen Lewis en ik geen invloed hebben op de rijderskeuze voor 2010 bij McLaren. Als we mogen kiezen tussen Kovalainen en Raikkonen is het wel zo dat we liever voor Raikkonen zouden opteren. Onze relatie met Raikkonen is zeer goed en ik verwacht dat hij inderdaad het zitje naast Lewis gaat krijgen”, aldus Anthony Hamilton.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Kimi RaikkonenLewis Hamilton

Verwante nieuwsitems

07 feb 2012
Raikkonen maakt sterke indruk tijdens eerste testdag
02 feb 2012
Hamilton wil snel duidelijkheid over toekomst
02 feb 2012
video: presentatie McLaren MP4-27 + interviews
28 jan 2012
McLaren steunt Hamilton voor de volle 100 procent
27 jan 2012
Raikkonen dacht dat de Formule 1 sneller was

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws