Barrichello wint voor het eerst met BrawnGP

23 augustus 2009 — Rubens Barrichello heeft z'n eerste overwinning in bijna vijf jaar beet. De Braziliaan klom op van de derde naar de eerste plaats dankzij een uitstekende strategie.

Het was een droom die uitkwam voor Barrichello nadat hij tijdens de winter even fin de carrière leek en doorheen het seizoen in de schaduw stond van z’n teamgenoot.

“Het is gewoon fantastisch. Dit is een weekend dat ik nooit meer vergeet. Zeker omdat je in die vijf jaar nooit vergeet hoe het voelt. Er ging vanalles door m’n hoofd. Ik wilde winnen voor mezelf, voor mijn land en voor mijn familie. De wagen was vandaag perfect en daarvoor moet ik het team bedanken. Ze leverden uitstekend werk.”


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: Rubens BarrichelloMercedes GP

Verwante nieuwsitems

21 mei 2012
Mercedes: “di resta mogelijke vervanger van Schumacher”
13 mei 2012
Schumacher krijgt grid-penalty in Monaco
04 mei 2012
Schumacher tracht hoge verwachtingen te temperen
01 mei 2012
Rosberg: “Eerste testdag Mugello heeft ons iets bijgeleerd”
29 apr 2012
Wie test wanneer in Mugello ?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws