BMW ontkent mogelijk vertrek Heidfeld

26 mei 2009 — De afgelopen dagen doken er geruchten op dat Nick Heidfeld aan het einde van het seizoen mogelijk zou moeten vertrekken bij BMW. Het team zelf ontkent deze geruchten nu ten stelligste.

Mario Theissen van BMW ontkent alvast de recente publicaties in de Duitse pers. Volgens Theissen wordt er voor september niet over de rijdersbezetting beslist.

“Eerst en vooral heb ik het betrokken artikel niet gelezen,” reageert Mario theissen. “En zelfs al zou ik het gelezen hebben, dan zou ik er niet echt op reageren of commentaar over geven. Wat onze huidige rijdersbezetting betreft geef ik momenteel hoegenaamd geen negatief commentaar.”

Bij BMW ligt momenteel de focus op het beter en sneller maken van de wagen.

“We kunnen er pas over spreken wanneer we opnieuw snel zijn en traditioneel gezien wordt er over onze rijdersbezetting beslist in september,” besluit Theissen.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Sauber

Verwante nieuwsitems

10 mei 2012
VIDEO: Zoek Romelu Lukaku !
10 mei 2012
VIDEO: Voorbeschouwing Sauber op GP van Spanje
05 mei 2012
VIDEO: Vlieg met Sauber over het Circuit de Catalunya
03 mei 2012
Incidentrijke dag op Mugello
30 apr 2012
Sauber maakt samenwerking met voetbalclub Chelsea bekend

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws