Bourdais geeft op in mogelijk laatste Grote Prijs

12 juli 2009 — Sebastien Bourdais is er niet in geslaagd om in wat mogelijk de Grote Prijs van de laatste kans was, indruk te maken. Speculaties over het einde van z'n samenwerking met Toro Rosso zwellen ondertussen steeds meer aan. Het team zou later deze week meedelen dat het niet langer op de Fransman rekent.

Bourdais maakte gisteren al geen te beste beurt met een twintigste tijd in de kwalificaties. Vandaag moest hij al snel opgeven.

“Ik verloor de hydraulische druk waardoor ik dus ook geen powersteering meer had, de koppeling viel weg en daarna al de rest. Ik had dus geen keuze en moest opgeven. Jammer want ik denk dat we een goede strategie hadden om verder vooraan te eindigen.”

Teamgenoot Buemi werd zestiende.

“Een moeilijke race. Ik had problemen met de grip en de wagen gleed alle kanten op. De banden kwamen gewoon niet op temperatuur.”


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: Sebastien BourdaisSebastien BuemiToro Rosso

Verwante nieuwsitems

29 apr 2012
Wie test wanneer in Mugello ?
26 apr 2012
Kansen voor testrijders in Mugello
20 apr 2012
Toro Rosso geeft updates van China een nieuwe kans
17 maa 2012
Toro Rosso-rijders tevreden met startplek 10 en 11
11 maa 2012
Teams 2012: Toro Rosso

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws