Brawn en Toyota tevreden met beslissing FIA
15 april 2009 — Het Hof van Beroep van de FIA heeft vandaag de diffusers van Brawn GP, Toyota en Williams legaal verklaard. Een beslissing de drie teams natuurlijk met tevredenheid wordt onthaald.
Ross Brawn gaf aan dat het nu tijd is om de zaak te vergeten.
“We zijn tevreden met de beslissing van het Hof van Beroep. We respecteren de beslissing van onze concurrenten om de zaak in te stellen. Verder hoop ik dat de zaak nu afgehandeld is en dat we kunnen uitkijken naar een spannend Wereldkampioenschap Formule 1.”
Bij Toyota werd nooit getwijfeld over de legaliteit van de diffuser.
“Ons team heeft de reglementen voor het seizoen 2009 tot in het kleinste detail bestudeerd en we waren er dus zeker van dat we een correcte interpretatie hadden. Nog voor de diffuser werd ingezet, wonnen we ook het advies in van de FIA. We waren er dus ook zeker van dat de wagens legaal zouden worden verklaard.”
Verwante nieuwsitems
- 21 mei 2012
- Mercedes: “di resta mogelijke vervanger van Schumacher”
- 14 mei 2012
- Grondige studie naar bewaren van gevaarlijke stoffen in F1-paddock
- 13 mei 2012
- Schumacher krijgt grid-penalty in Monaco
- 04 mei 2012
- Schumacher tracht hoge verwachtingen te temperen
- 01 mei 2012
- Rosberg: “Eerste testdag Mugello heeft ons iets bijgeleerd”


