Bulgarije aast op Grote Prijs Formule 1

03 juli 2009 — Bulgarije wil vanaf 2011 een Grote Prijs Formule 1 organiseren. Vertegenwoordigers van het Balkanland zullen volgende week in Duitsland overleggen met F1 CEO Bernie Ecclestone.

De Bulgaarse autosportfederatie heeft twee circuits op het oog die zouden kunnen dienen voor een Grote Prijs, beide gesitueerd ten noorden van Pleven. Bernie Ecclestone zou z’n zegen moeten geven alvorens aan de voorbereidingen wordt begonnen.

“Een plan dat we enkele maanden geleden al indienden werd door het Formula One Management onderzocht. In dat ontwerp staat dat Bulgarije een overeenkomst zou kunnen tekenen voor een Formule 1 race tussen 2011 en 2015 met een optie tot 2020,” aldus het hoofd van de autosportfederatie.


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: Bernie Ecclestone

Verwante nieuwsitems

28 apr 2012
Trouwplannen voor Bernie Ecclestone ?
26 apr 2012
“De F1 draait niet alleen om Europa, het is een wereldkampioenschap”
21 apr 2012
Werd Force India opzettelijk genegeerd tijdens kwalificaties?
13 apr 2012
Ecclestone binnenkort naakt in Playboy ?
21 maa 2012
Ben jij binnenkort aandeelhouder van de Formule 1?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws