Button hekelt buien
28 augustus 2010 — Jenson Button start morgen vanaf een vijfde plaats. De Brit was niet te spreken over het weer in de Ardennen.
“We hadden maar één setje nieuwe zachte banden en dat gebruikten we voor mijn laatste ronde in Q3.” aldus de regerende wereldkampioen. “Spijtig genoeg begon het toen te regenen. Daardoor verloor ik 3 honderdsten in de eerste sector. Voor de rest kon ik gewone tijden blijven draaien. Zo werd ik dan vijfde.”

“Drie wagens voor mij hebben hun tijd neergezet in het begin van Q3. Omdat wij maar één nieuw setje zachte banden hadden, vertrok ik op al gebruikten banden.”
“Het was een heel moeilijke sessie. We moesten kijken waar er plassen waren en hoeveel grip we hadden. Er zat dus zeker meer in, maar ik denk dat we dat morgen wel zullen zien. Toch had ik liever iets meer naar voren gestaan.”
Verwante nieuwsitems
- 02 feb 2012
- video: presentatie McLaren MP4-27 + interviews
- 15 jan 2012
- “Button in 2012 pas op zijn best”
- 09 jan 2012
- Geen GP van België in 2013?
- 22 dec 2011
- “Ik kan Red Bull verslaan”
- 22 nov 2011
- Button is niet bang dat hij beroofd zal worden in Brazilië


