Button nog niet in vorm tijdens oefensessies GP van België
28 augustus 2009 — Jenson Button heeft nog geen indruk kunnen maken met z'n BrawnGP in de eerste oefensessies voor de Grote Prijs van België.
Button’s snelste tijd was een 1:48.125, de zeventiende tijd van de dag. Hij deed daarmee nog beter dan z’n teamgenoot Rubens Barrichello die achttiende werd. Niet meteen het ideale begin van het weekend voor Brawn. Toch maakt Button zich nog geen zorgen.
“We werkten in de namiddag een paar aerodynamische en downforce vergelijkingen uit alsook wat testen met de banden. We hebben heel wat informatie verzameld maar het is duidelijk dat we nog niet zo snel zijn als we zouden willen. We moeten hier en daar nog wat verbeteren. Vooral op het vlak van de balans maar het potentieel is aanwezig voor de kwalificatie morgen.”
Verwante nieuwsitems
- 21 mei 2012
- Mercedes: “di resta mogelijke vervanger van Schumacher”
- 13 mei 2012
- Schumacher krijgt grid-penalty in Monaco
- 04 mei 2012
- Schumacher tracht hoge verwachtingen te temperen
- 01 mei 2012
- Rosberg: “Eerste testdag Mugello heeft ons iets bijgeleerd”
- 29 apr 2012
- Wie test wanneer in Mugello ?


