Button: “Vettel was gewoonweg te snel”
30 oktober 2011 — Even zag het er naar uit dat Jenson Button alsnog aansluiting zou vinden bij Vettel maar uiteindelijk was de Duitser te snel voor de Brit.

Dat geeft ook Button zelf toe. Volgens Button was Vettel buiten bereik en was de tweede plaats het hoogst haalbare vandaag.
“De vorige race kende ik heel wat moeilijkheden tijdens de eerste ronde en verloor ik daardoor heel wat plaatsen. Hier wou ik dat niet opnieuw meemaken en vervolgens was het gewoon proberen om Vettel te volgen,” aldus Button na afloop van de race.
“Zijn snelheid was goed en hij maakte geen fouten. De banden voelden goed en competitief aan toen ik uit de pitbox kwam maar eenmaal Sebastian zijn ritme had gevonden kon ik er niets aan doen.”
Button was vooral tijdens de openingsronden in een strijd verwikkeld met Webber en Alonso. Volgens Button was dat het mooiste moment uit zijn allereerste GP van India. Ondertussen kijkt Button reeds uit naar de resterende twee races waarin hij zijn tweede plaats in het kampioenschap wil veilig stellen.
Verwante nieuwsitems
- 14 mei 2012
- McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
- 13 mei 2012
- Hamilton trots op McLaren
- 12 mei 2012
- Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole
- 12 mei 2012
- Hamilton: “Eén van mijn beste kwalificaties ooit”
- 09 mei 2012
- McLaren met hoge neus in Spanje


