Chandhok blijft hopen op racezitje voor GP van India

18 oktober 2011 — Binnen anderhalve week vindt de GP van India plaats en uiteraard zou Karun Chandhok maar al te graag zijn thuisrace rijden.

image

Chandhok is momenteel reserverijder bij Team lotus nadat hij aan de kant werd geschoven als racepiloot. De Indiër hoopt uiteraard om zijn thuisrace te rijden, maar op dat vlak heeft Team Lotus nog geen beslisisng genomen.

“Ik ben naar India gegaan. De meeste mensen daar en uiteraard ook de media zouden het graag hebben. Mijn telefoon staat roodgloeiend.” zei Karun Chandhok. “Ik wou dat ik iets nieuw kon zeggen maar helaas, Tony en het team moeten beslissen. Tony liet recent nog weten hoe graag hij het zou hebben dat ik eventueel zou rijden.”

De voorbije raceweekends mocht Karun Chandhok testen tijdens de oefensessies op vrijdag. Dat versterkte alvast het vertrouwen van de Indiër. En natuurlijk is de GP van India zijn ultieme doelstelling.

“Het is geen geheim dat ik zeer graag de GP van India zou rijden. Het zou een hele eer zijn om op de grid te staan tijdens de allereerste thuisrace,” zei Chandhok. “Ik ken heel wat mensen die tickets gekocht hebben en ook de media kijken ernaar uit, maar het team beslist”.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Karun Chandhok

Verwante nieuwsitems

25 okt 2011
Chandhok rijdt niet in India
21 jul 2011
Chandhok vervangt Trulli in Duitsland
25 jun 2011
Opnieuw geen geluk voor Karun Chandhok
25 maa 2011
Chandhok crasht in VT1
22 maa 2011
Chandhok reserverijder bij Lotus

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws