“De titelstrijd moeten we vergeten”
10 mei 2009 — Ferrari piloot Felipe Massa leek een hele tijd op weg naar een podiumplaats in de Grote Prijs van Spanje maar moest uiteindelijk vrede nemen met een zesde plaats.
Massa reed lange tijd mee vooraan in de race maar een probleem met de tankinstallatie tijdens zijn laatste pitstop zorgde ervoor dat hij aan het einde van de race gas moest terugnemen om benzine te sparen. De Braziliaan beseft dat de wereldtitel verder weg is dan ooit.
“We moeten realistisch zijn. Na vijf races heeft Brawn er vier gewonnen dus ik denk niet dat we nog een kans maken. Zelfs als we de wagen nog enorm verbeteren en sneller worden dan hen, zullen ze nog steeds punten bijven scoren. Vergeet de titelstrijd dus maar.”
Verwante nieuwsitems
- 19 mei 2012
- Massa: “Ferrari steunt me nog steeds voor de volle 100 procent”
- 17 mei 2012
- Ferrari lacht met speculatie over D’Ambrosio
- 15 mei 2012
- “Ferrari moet nog veel beter worden om kans te maken op de titel”
- 14 mei 2012
- D’Ambrosio mogelijke vervanger van Felipe Massa bij Ferrari ?
- 13 mei 2012
- Massa vindt drive-through onterecht


