Di Grassi tevreden over test met VR-01
06 februari 2010 — Lucas di Grassi heeft zijn eerste test in de Virgin-Cosworth VR-01 achter de rug. De renstal Virgin trok daarvoor naar het circuit van Silverstone.
Na Timo Glock heeft nu ook Lucas di Grassi voor het eerst in de nieuwe wagen van Virgin mogen rijden. Virgin diende in 2009 nog als hoofdsponsor van Brawn GP en het succes kon toen uiteraard niet op. In 2010 zal Virgin op eigen poten proberen te staan en de eerste stapjes verlopen dus alvast positief.
“Het team heeft echt ongelooflijk hard gewerkt om de wagen zo goed mogelijk op punt te krijgen en dat dan nog op korte tijd. Volgens mij hebben we een sterke wagen en een sterk team. Zelf moet ik enorm kunnen leren zodat ik komende week aan het echte testwerk kan beginnen”, aldus Lucas di Grassi die eerder als testrijder van Renault diende.
Verwante nieuwsitems
- 29 jan 2012
- Marussia ook in 2012 zonder KERS
- 03 jan 2012
- Marussia toont haar nieuw logo
- 28 nov 2011
- Virgin maakt rijdersduo bekend: Pic vervangt D’Ambrosio
- 27 nov 2011
- D’Ambrosio eindigt seizoen in schoonheid
- 27 nov 2011
- Virgin krijgt boete van 5 000 euro


