Donington Park mist nieuwe deadline Ecclestone

10 oktober 2009 — De organisatie van de Grand Prix van Groot-Brittannië in Donington Park heeft nog maar eens een gestelde deadline van Formule 1 CEO Bernie Ecclestone gemist.

Twee weken tijd had de organisatie gekregen om aan te tonen op welke manier het de financiële kant van de zaak zou verzekeren. Op vrijdag verliep de deadline en Ecclestone zou totaal niets hebben vernomen van de plannen die de organisatie heeft om haar deelname officieel te maken.

“Het is niet goed dat ze niets hebben laten weten en ook al hebben ze het geld, ik weet niet zeker of ze wel alles tijdig in orde zullen krijgen. Het is jammer dat ze mijn deadline gemist hebben maar ze mogen nog steeds met me rond de tafel gaan zitten als ze dat zouden willen. Ik geef ze dit weekend en dan zien we wel op maandag wat er juist mee te doen”, zo vertelde Ecclestone.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Bernie EcclestoneGP van Groot-Brittannië

Verwante nieuwsitems

28 apr 2012
Trouwplannen voor Bernie Ecclestone ?
26 apr 2012
“De F1 draait niet alleen om Europa, het is een wereldkampioenschap”
21 apr 2012
Werd Force India opzettelijk genegeerd tijdens kwalificaties?
13 apr 2012
Ecclestone binnenkort naakt in Playboy ?
02 apr 2012
Silverstone kan meer F1-fans ontvangen

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws