Dreigden de FOTA-teams met een boycot van de GP van Turkije?

08 juni 2009 — Vlak voor de GP van Turkije gonsde het van de geruchten in de paddock dat de FOTA-teams mogelijk de race zouden boycotten. Uiteindelijk kwam daar echter niets van in huis.

Maar de vraag is natuurlijk of het gewoon een grap van iemand was, of dat het een bewust gelanceerd gerucht was. Waar rook is, is meestal ook vuur.

“Ik denk niet dat de dreiging van een boycot reëel is,” antwoordde Merio Theissen op de vraag in de uren naar aanloop van de race. Uiteindelijk kwam de boycot er inderdaad ook niet maar toch voelde men dat er een spanning heerste in de paddock.

Ook Stefano Domenicali weet niet waar de vermeende geruchten vandaan komen.

“Ik denk dat het een mop was, maar ik weet niet waar ze vandaan komt,” zei Domenicali in een reactie.

Het hele incident bewijst nog maar eens dat de spanning in de paddock hoog aan het oplopen is ...


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: GP van TurkijeFOTA

Verwante nieuwsitems

11 apr 2012
“FIA moet beslissing nemen over Bahrein”
02 dec 2011
Ferrari en Red Bull verlaten de FOTA
18 okt 2011
Toekomst FOTA ligt in handen van de teams
17 okt 2011
Ferrari waarschuwt voor bedreiging toekomst FOTA
11 okt 2011
Pirelli wil oplossing voor gebrek aan wagens tijdens Q3

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws