FIA maakt DRS-zone Singapore bekend

21 september 2011 — In Singapore zal er tijdens de race slechts één DRS-zone zijn, in Italië waren er nog twee afzonderlijke DRS-zones.

image

Vandaag maakte de FIA de DRS-zone bekend en deze zal als detectiepunt bocht nummer vier hebben. Vlak na bocht vijf start de DRS-zone en deze geldt vervolgens voor het lange rechte stuk dat volgt.

Singapore is een startencircuit wat vaak iets minder grip met zich meebrengt, ook bevatte het circuit vorig jaar enkele serieuze hobbels. Vaak bleef het inhalen dan ook beperkt tot fases waarin de tegenstrever in de fout ging. DRS moet daarin verandering brengen en het inhalen op het circuit vergemakkelijken.

We zullen tot zondag moeten wachten om te weten of dat ook het geval zal zijn ...


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: GP van SingaporeFIA

Verwante nieuwsitems

14 mei 2012
Grondige studie naar bewaren van gevaarlijke stoffen in F1-paddock
12 apr 2012
FIA zorgt ervoor dat inhalen in China moeilijker wordt
11 apr 2012
“FIA moet beslissing nemen over Bahrein”
28 maa 2012
Vettel riskeert sanctie voor gedrag tijdens GP Maleisië
22 maa 2012
FIA beschouwt achtervleugel van Mercedes als legaal

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws