“FIA maakt geen kans tegen Briatore”

08 januari 2010 — Volgens de raadgever van Flavio Briatore ziet de toekomst van de Italiaanse zakenman er weer naar behoren uit. De FIA zou de situatie, volgens hem, dan weer als een ramp zien.

Het kamp van Briatore bereikte enkele dagen geleden duidelijk haar doelstelling. Briatore moest terug actief geraken in de Formule 1 en dat valt dan ook best te begrijpen aangezien het de Italiaan zowat zijn hele leven kostte om te geraken waar hij in 2009 nog een poosje stond. De levenslange ban is opgeheven en dus kan ook de raadgever van Briatore eindelijk zijn visie op de feiten eens geven.

Zo zou de FIA vooral kansen links hebben laten liggen terwijl er betere oplossingen mogelijk waren.

“Voor de FIA zal dit vast een grote ramp zijn maar het waren niet wij die niet op zoek gingen naar een betere oplossing en die vervolgens voor een levenslange straf opteerden. Briatore heeft nu zowat letterlijk een boulevard voor zich liggen maar hij wilde vooral niet levenslang gelinkt blijven aan bedrog.”, zo verklaarde de raadgever van Flavio Briatore die werd bestraft omwille van het crashgate-schandaal in 2008.

Volgens de raadgever van Briatore maakt de FIA ook geen kans bij het eventueel aantekenen van een beroepsprocedure.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: FIA

Verwante nieuwsitems

14 mei 2012
Grondige studie naar bewaren van gevaarlijke stoffen in F1-paddock
12 apr 2012
FIA zorgt ervoor dat inhalen in China moeilijker wordt
11 apr 2012
“FIA moet beslissing nemen over Bahrein”
28 maa 2012
Vettel riskeert sanctie voor gedrag tijdens GP Maleisië
22 maa 2012
FIA beschouwt achtervleugel van Mercedes als legaal

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws