Force India stelt doelstellingen bij
14 april 2009 — Vijay Mallya, de teambaas en eigenaar van Force India, heeft de voorbije weken nagedacht over de doelstellingen die hij z'n team wil zien bereiken in 2009.
De start van het seizoen was beter dan men bij Force India had verwacht. De samenwerking met Mclaren en de kracht van de Mercedes motoren zorgen er voor dat Fisichella en Sutil toch beter kunnen presteren dan aanvankelijk werd aangenomen. Mallya geeft dan ook toe dat het team hoger moet mikken.
“Na de Grote Prijs van Australië moesten we onze doelen scherper stellen. Aanvankelijk wilden we de eerste Grote Prijzen van het seizoen vooral gebruiken om nog wat extra te testen. Giancarlo (Fisichella nvdr.) en Adrian (Sutil nvdr.) kwamen echter zo dicht bij de punten dat we nu wel hoger kunnen en moeten mikken. Natuurlijk moet onze snelheid en betrouwbaarheid wel nog steeds verbeteren.”
Verwante nieuwsitems
- 29 apr 2012
- Wie test wanneer in Mugello ?
- 26 apr 2012
- Kansen voor testrijders in Mugello
- 21 apr 2012
- Werd Force India opzettelijk genegeerd tijdens kwalificaties?
- 20 apr 2012
- Force India keert vroeg terug naar hotel en slaat VT2 over
- 19 apr 2012
- Force India-monteurs ontsnappen nipt aan benzinebom in Bahrein


