Hamilton dolblij met behalen van de pole
12 juni 2010 — Lewis Hamilton kon voor het eerst dit seizoen de pole veroveren en daar is de Brit zeker en vast erg blij mee.
De Brit was na afloop van de kwalificatie voor de GP van Canada dan ook uitermate tevreden. Hamilton doorbreekt met zijn pole de heerschappij die Red Bull tot nu toe dit seizoen had tijdens de kwalificaties. Voor het eerst dit seizoen staat er immers geen Red Bull op pole.
Voor Hamilton zal Canada steeds iets speciaal zijn op de F1-kalender, zeker tijdens de kwalificatie. Voor de Brit is het immers zijn derde deelname aan de GP van Canada en Hamilton mag voor de derde keer van op de pole vertrekken.
“Het is een fantastische dag, een uitstekend begin van het weekend, het is echt overweldigend.” aldus Hamilton. “Er komen nu zoveel herinneringen naar boven. Toen men mij via de radio meldde dat ik de pole had behaald moest ik terugdenken aan mijn eerste pole hier en mijn eerste overwinning in 2007”
Verwante nieuwsitems
- 02 feb 2012
- Hamilton wil snel duidelijkheid over toekomst
- 02 feb 2012
- video: presentatie McLaren MP4-27 + interviews
- 01 feb 2012
- McLaren gaat geen eigen motoren ontwikkelen
- 01 feb 2012
- McLaren presenteert MP4-27
- 01 feb 2012
- Foto’s: McLaren MP4-27


