Hamilton rijdt snelste tijd op vrijdag
28 augustus 2009 — Lewis Hamilton reed vandaag de snelste tijd in de oefensessies voor de Grote Prijs van België.
Hamilton reed 1:47.201 in oefensessie twee, nadat hij in de eerste oefensessie geen tijd reed in de regen. De wereldkampioen is tevreden met het werk dat hij kon leveren.
“Ik ben meer tevreden vandaag dan ik had verwacht. We hebben niet zoveel downforce als de andere teams dus we zijn niet zo snel als we zouden willen zijn. Vooral de tweede sector is een probleem. Gelukkig kan KERS ons helpen in de eerste en laatste sector. Het lijkt er op dat we competitief zijn dus ik ben niet ontevreden.”
Teamgenoot Heikki Kovalainen reed een 1:53.383 in sessie één en een 1:47.743 in sessie twee.
“De bochten aan lagere snelheid liggen ons beter dan de snelle bochten. We verliezen dus vooral in die snelle bochten veel tijd maar we hebben zeker vooruitgang geboekt. De wagen voelt goed en lijkt hier goed te werken. We zouden morgen zeker om een goede startplek moeten kunnen strijden.”
Verwante nieuwsitems
- 20 mei 2012
- Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
- 14 mei 2012
- McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
- 13 mei 2012
- Hamilton trots op McLaren
- 12 mei 2012
- Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole
- 12 mei 2012
- Hamilton: “Eén van mijn beste kwalificaties ooit”


