Hamilton verrast met podiumplaats

18 oktober 2009 — Lewis Hamilton reed een barslechte kwalificatie maar wist ondanks zijn slechte startpositie toch het podium te bereiken.

Die podiumplaats dankt de Brit vooral aan een handicap die hem gisteren ondermeer parten speelde, zijn wagen was gisteren immers al afgesteld op droog weer. Toch was Hamilton zeer verrast door zijn prestatie van vandaag.

“Vandaag was het een zeer moeilijk dag van een zeer moeilijk weekend. De prestatie van vandaag verrast me, ik had niet verwacht dat ik in de punten zou finishen,” aldus Hamilton.

“Ik dank het team voor de uitstekende prestatie die men geleverd heeft. Ik had een ongelooflijk duel met Rubens en ik wens Jenson te feliciteren met de titel,” voegde Hamilton eraan toe.

Hamilton moet de titel aan Button laten en daar leek de Brit niet al te blij mee te zijn toen hij op het podium stond.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Lewis HamiltonMcLaren

Verwante nieuwsitems

14 mei 2012
McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
13 mei 2012
Hamilton trots op McLaren
12 mei 2012
Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole
12 mei 2012
Hamilton: “Eén van mijn beste kwalificaties ooit”
09 mei 2012
McLaren met hoge neus in Spanje

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws