Haug wil zelf inleveren
03 mei 2009 — Mercedes Motorsport directeur Norbert Haug zal, net als Flavio Biatore, een deel van zijn jaarlijks salaris inleveren. Haug is van mening dat iedereen zal moeten meewerken aan de besparingen binnen de sport en daarom zal hij maar liefst 30 procent inleveren en dat uit eigen initiatief.
Flavio Briatore liet onlangs al weten dat het management en de directie van Renault ook zal moeten inleveren met 20 procent. Elke ingenieur van het team moet 10 procent inleveren en al het overige personeel slechts 5 procent. Het is nog niet duidelijk of alle medewerkers van McLaren moeten inleveren maar Norbert Haug zou er waarschijnlijk niets op tegen hebben.
“Ik zal 30 procent minder verdienen dan in 2008 terwijl ik eigenlijk meer werk zal hebben met twee keer de motivatie van voorheen. Ik denk dat die 30 procent aansluit met de plannen om te besparen binnen de sport”, zo vertelde Haug.
Verwante nieuwsitems
- 20 mei 2012
- Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
- 14 mei 2012
- McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
- 13 mei 2012
- Hamilton trots op McLaren
- 13 mei 2012
- Kimi ontgoocheld in strategie van Lotus
- 12 mei 2012
- Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole


