Heeft Ferrari nog vertrouwen in Alonso?

25 mei 2010 — Een vraag die overbodig lijkt, maar de kritiek op de Spanjaard nam de voorbije races wel toe.

De Spanjaard kwam dit seizoen al meermaals ter discussie te staan. Zo raakte Alonso in Australië betrokken bij een incident in de eerste bocht en maakte hij in China een valse start. Tijdens het gp-weekend in Monaco kwam daar nog eens een crash tijdens de derde oefensessie bij. Een crash waardoor de Spanjaard niet kon deelnemen aan de kwalificatie en hij op achtervolgen was aangewezen tijdens de race.

Ondanks de toenemende kritiek op Alonso behoudt Ferrari alle vertrouwen in de Spanjaard. Luca di Montzemolo heeft dan ook geen spijt van zijn keuze voor Alonso.

“Alonso heeft team spirit, hij is toegewijd aan het team. Wanneer hij racet is hij een fantastische vechter,” aldus Luca di Montezemolo.

Volgens di Montezemolo moet Alonso ook niet verantwoordelijk gesteld worden voor het incident in Australië en zijn te snelle start in China.

“Ik beschouw enkel het voorval in Monaco als een fout, een fout die toe te schrijven aan te veel zelfvertrouwen. Hij wou nagaan wat zijn limiet was, en dat met het oog op het behalen van de pole, daardoor crashte hij. De jump start in China kwam door de hoge druk en spanning. We bevinden ons echter in een goede positie voor het kampioenschap, de strijd is bezig!”


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Fernando AlonsoFerrari

Verwante nieuwsitems

19 mei 2012
Massa: “Ferrari steunt me nog steeds voor de volle 100 procent”
17 mei 2012
Ferrari lacht met speculatie over D’Ambrosio
15 mei 2012
“Ferrari moet nog veel beter worden om kans te maken op de titel”
14 mei 2012
D’Ambrosio mogelijke vervanger van Felipe Massa bij Ferrari ?
13 mei 2012
Massa vindt drive-through onterecht

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws