Herstructurering bij Ferrari

13 april 2009 — Het Ferrari team heeft enkele aanpassingen gedaan aan de structuur van het team.

De veranderingen komen er na de rampzalige seizoensstart en de strategische blunder in de Grote Prijs van Maleisië.

Vooreerst werd er een “Working Party” opgericht. Die zou er voor moeten zorgen dat de wagen sneller doorontwikkeld kan worden. Technisch directeur Aldo Costa komt aan het hoofd van deze nieuwe afdeling.

Daarnaast kreeg Luca Baldisseri een nieuwe rol binnen het team. Hij zal niet langer aanwezig zijn tijdens de Grote Prijzen maar krijgt een nieuwe functie in de fabriek van Ferrari.

Ferrari liet verder nog weten dat het naar China afzakt met een heel pakket nieuwe onderdelen voor de Grote Prijs van China.


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: GP van AustraliëGP van ChinaGP van MaleisiëFerrari

Verwante nieuwsitems

19 mei 2012
Massa: “Ferrari steunt me nog steeds voor de volle 100 procent”
17 mei 2012
Ferrari lacht met speculatie over D’Ambrosio
15 mei 2012
“Ferrari moet nog veel beter worden om kans te maken op de titel”
14 mei 2012
D’Ambrosio mogelijke vervanger van Felipe Massa bij Ferrari ?
13 mei 2012
Massa vindt drive-through onterecht

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws