Jacht van Briatore aangeslagen door de politie
22 mei 2010 — Flavio Briatore zal het voorlopig zonder zijn superjacht moeten stellen. Op donderdag nam de Italiaanse politie zijn pronkstuk in beslag omwille van belastingontduiking.
Het jacht van Briatore was tijdens de Grote Prijs van Monaco een van de grote bezienswaardigheden. De Italiaan kocht de zogenaamde ‘Force Bleu’ op voor een bedrag van iets meer dan 78 miljoen euro om het te verhuren.
Op donderdag gebruikte Briatore het jacht voor eigen gebruik terwijl het op de Kaaimaneilanden stond ingeschreven als een charterboot. Volgens een plaatselijke procureur wil Briatore op die manier belastingen ontduiken met het jacht dat normaal voor iets meer dan 230.000 euro per dag te huur wordt aangeboden.
De ‘Force Bleu’ is maar liefst 63 meter lang en op gebied van luxe zou er alvast niets ontbreken. Het jacht beschikt over een sauna, bioscoop, dancing, jacuzzi en nog veel meer. Ondanks haar geweldige grootte is er slechts slaapgelegenheid voor 12 personen. Volgens ondermeer HBVL beschikt het jacht over meer personeel dan gasten. Briatore zal het voorlopig alvast even met een rubberbootje moeten stellen.
Verwante nieuwsitems
Er zijn geen verwante nieuwsitems.


