Kovalainen had meer verwacht

13 september 2009 — Heikki Kovalainen werd vandaag zesde in de Grote Prijs van Italië.

Kovalainen begon aan de race als één van de favorieten voor de overwinning maar kwam er uiteindelijk niet aan te pas. Hij werd zesde.

“Ik ben redelijk teleurgesteld vandaag. Mijn race begon al moeilijk en dat kostte me enkele plaatsen in ronde 1. Ik kon niet echt doordrukken in de eerste stint omdat de prime banden niet de grip gaven die ik nodig had. In de tweede stint ging het beter maar ik kon de verloren tijd niet meer goed maken.”

Teamgenoot Lewis Hamilton viel uit. Zijn reactie kan u hier lezen: http://www.f1journaal.be/index.php/nieuws/artikel/hamilton-verliest-podiumplaats-in-de-laatste-ronde/


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: Heikki KovalainenLewis HamiltonMcLaren

Verwante nieuwsitems

20 mei 2012
Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
14 mei 2012
McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
13 mei 2012
Hamilton trots op McLaren
12 mei 2012
Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole
12 mei 2012
Hamilton: “Eén van mijn beste kwalificaties ooit”

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws