Kovalainen zwijgt over toekomst
De toekomst van McLaren-rijder Heikki Kovalainen ziet er niet bepaald goed uit want de Britse renstal zou volop op zoek zijn naar een Duitse rijder voor 2010. Kovalainen zelf heeft even genoeg van de geruchten en wenst zelfs geen commentaar meer te geven.
“Om te beginnen ga ik jullie ditmaal niets meer vertellen over mijn toekomst bij McLaren na dit seizoen. Ik ben eerder wel al over deze geruchten beginnen spreken en daar heb ik dan later spijt van gekregen. Ik ga me simpelweg op mijn race concentreren want daarom ben ik uiteindelijk naar Spa gekomen”.
“Ik voel me goed in mijn vel en we bevinden ons op een fantastisch circuit dus waarom zou ik mijn tijd niet beter in mijn race steken? Het team klaagde niet over mijn voorbije race en er zijn verbeteringen voor de wagen dus blijkbaar verloopt alles weer beter. Ik heb onlangs gesproken met het team en op Valencia heb ik perfect kunnen doen wat men van mij verlangde”, aldus Heikki Kovalainen.
Verwante nieuwsitems
- 20 mei 2012
- Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
- 14 mei 2012
- McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
- 13 mei 2012
- Hamilton trots op McLaren
- 12 mei 2012
- Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole
- 12 mei 2012
- Hamilton: “Eén van mijn beste kwalificaties ooit”


