Liuzzi denkt dat hij bij Force India blijft

15 december 2010 — Vitantonio Liuzzi reed het voorbije seizoen voor Force India en denkt dat hij dat ook in 2011 zal doen.

Normaal gesproken had Liuzzi al een contract voor 2011 bij Force India maar de voorbije weken is er heel wat speculatie ontstaan over zijn stoeltje bij de renstal. Ondermeer Nico Hulkenberg en Paul di Resta zijn gegadigden voor de Italiaan zijn zitje.

Liuzzi zelf is er echter van overtuigd dat hij ook in 2011 voor Force India zal rijden, al is overtuigd misschien iets overdreven. Laat het ons maar houden op het feit dat liuzzi denkt dat hij ook in 2011 voor Force India zal rijden.

“Iedere keer wanneer er wordt gesproken over een rijder die interesse heeft in Force India lijkt het wel of ik het ben die eventueel aan de kant zal moeten schuiven,” zegt liuzzi tegenover Autosport. “Het mag duidelijk zijn dat het de diverse media zijn die dit verkondigen want ik blijf zelf rustig.”

“In het team heeft er mij niemand iets over verteld en ik heb trouwens een contract voor volgend seizoen. Ik bereid me dan ook al voor met dat in het achterhoofd. Ik voel me veilig. Niet alleen door het contract dat ik heb maar ook door de fijne samenwerking die ik met het team heb.”

Volgens Liuzzi is er dus geen vuiltje aan de lucht.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Vitantonio LiuzziForce India

Verwante nieuwsitems

29 apr 2012
Wie test wanneer in Mugello ?
26 apr 2012
Kansen voor testrijders in Mugello
21 apr 2012
Werd Force India opzettelijk genegeerd tijdens kwalificaties?
20 apr 2012
Force India keert vroeg terug naar hotel en slaat VT2 over
19 apr 2012
Force India-monteurs ontsnappen nipt aan benzinebom in Bahrein

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws