Lotus opent officieel haar fabriek
22 februari 2010 — In Norfolk werd vandaag de fabriek van de renstal Lotus officieel geopend door ex-premier Tun Dr Mahathir. Ook Mike Gascoyne, Tony Fernandes en de drie rijders waren uiteraard aanwezig.
Tun Dr Mahathir vond het een hele eer om aanwezig te zijn tijdens de opening van de nieuwe fabriek van Lotus Racing in Norfolk. De ex-premier van Maleisië kreeg er een zeer interessante rondleiding en mocht bovendien zelfs even plaatsnemen in de T127 waarmee de renstal in 2010 zal strijden.
De overige gasten konden hun oren alvast niet geloven toen men de krachtbron van Cosworth op dat ogenblik even liet warmdraaien. Later stelde men dan ondermeer Jarno Trulli, Heikki Kovalainen en Fairuz Fauzy voor.
“Het was vandaag een zeer spannende dag voor ons omdat Tun Dr Mahathir ons een bezoek heeft kunnen brengen. In Maleisië noemt men hem de vader van de autosport aangezien hij bijvoorbeeld erg nauw betrokken was bij de geboorte van het Sepang Circuit. Vandaag gaf hij ook ons de inspiratie om onze dromen waar te maken. Het was een absolute eer onze fabriek te mogen openen in zijn aanwezigheid”, zo verklaarde men bij de renstal Lotus.
Verwante nieuwsitems
- 04 feb 2012
- Giedo van der Garde wordt reserverijder bij Caterham
- 26 jan 2012
- Foto’s: Cateham CT01
- 25 jan 2012
- Caterham onthult foto van haar nieuwe wagen
- 19 jan 2012
- Caterham stelt nieuwe wagen voor op 26 januari
- 18 jan 2012
- Welke nieuwe wagens doorstonden de crashtest al?


