Massa had problemen met de versnellingsbak en harde banden

22 mei 2011 — Felipe Massa had zijn dagje niet vandaag in Barcelona. De Braziliaan reed in het eerste deel van de race constant rond de achtste positie, maar kon niet omgaan met de hardere banden. Zijn race eindigde in de grindbak na een versnellingsbakprobleem.

“Het grootste probleem over de hele race was het rijden met de harde banden.” aldus Massa. “Het was zeer moeilijk om er mee te rijden. Ik had gewoon geen grip en zo verloor ik veel op de andere teams.” Massa lag in tiende positie toen hij moest opgeven na een defect met de versnellingsbak “Ik verloor de versnelling en probeerde opnieuw, maar toen verloor ik ze weer.”

De Braziliaan hoopt in Monaco beter te scoren. Daar brengt Pirelli de zachte en super zachte banden mee. Dat zou het probleem met de harde banden moeten wegwerken. “In Monaco hebben we andere compounds tot onze beschikking en dat kan het wel eens veranderen. We kijken er naar uit om daar beter te doen dan hier.”

image


Geschreven door Stef Mertens

Categorieën: Felipe Massa

Verwante nieuwsitems

24 mei 2012
Massa: “Alonso is mijn probleem niet”
19 mei 2012
Massa: “Ferrari steunt me nog steeds voor de volle 100 procent”
13 mei 2012
Massa vindt drive-through onterecht
12 mei 2012
Massa: “Verkeer speelde me parten”
04 mei 2012
“Massa is één van de beste rijders in de wereld”

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws