Massa onderging nieuwe operatie maar droomt van terugkeer in Abu Dhabi

08 september 2009 — Felipe Massa heeft gisteren een nieuwe operatie ondergaan voor de blessures die hij opliep tijdens de kwalificatie voor de Grote Prijs van Hongarije.Massa verblijft momenteel in het Braziliaanse ziekenhuis Albert Einstein te Sao Paulo, waar hij de vier uur durende operatie onderging. Toch hoopt de Braziliaan nog dit seizoen terug te keren aan het stuur van z'n Ferrari.

De ingreep was voorzien met de bedoeling de beschadiging van Massa’s schedel verder te herstellen. De schedel van Massa werd tijdens zijn crash in Hongarije namelijk geraakt door een titanium plaatje dat afkomstig was uit de helm die hij droeg. De weggevlogen veer van Rubens Barrichello zou naar verluidt zijn ingeslagen op de plaats waar zich het titanium plaatje of andersgenaamd het scharnier bevindt om het vizier van de helm te doen sluiten.

Volgens enkele Britse persberichten zou men vlak na het ongeval in Hongarije een klein beentje hebben moeten verwijderen aan de schedel van Massa maar moest deze overgebleven opening op maandag enkel nog terug gedicht worden.

“Normale mensen kunnen gewoon verder leven zonder deze operatie maar in mijn geval liggen de zaken ietsje anders. Als rijder kan ik later nog een ongeval krijgen en in dat geval zou mijn schedel minder stevigheid hebben. Het zal dan nog langer duren om te herstellen en eigenlijk wilden ze hier bovendien ook niet dat ik ging racen alvorens deze operatie”.

“Ik voel me momenteel niet anders als voorheen want ik wil naar Europa gaan om er te karten en om in de simulators te rijden. Ik kan vanaf dat ogenblik zelf wel voelen als ik er 100 procent klaar voor ben. Het enige dat ik jammer blijf vinden is dat ik de GP van Brazilië vanuit de woonkamer ga moeten volgen. Normaal gezien mag ik pas in 2010 terug racen maar ik droom van een terugkeer in de Grote Prijs van Abu Dhabi 2009”, aldus Felipe Massa.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Felipe MassaFerrari

Verwante nieuwsitems

24 mei 2012
Massa: “Alonso is mijn probleem niet”
19 mei 2012
Massa: “Ferrari steunt me nog steeds voor de volle 100 procent”
17 mei 2012
Ferrari lacht met speculatie over D’Ambrosio
15 mei 2012
“Ferrari moet nog veel beter worden om kans te maken op de titel”
14 mei 2012
D’Ambrosio mogelijke vervanger van Felipe Massa bij Ferrari ?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws