Massa test in GP2
05 oktober 2009 — Ferrari heeft officieel laten weten dat Felipe Massa de toelating heeft gekregen om zich voor te bereiden op zijn comeback en dat in een wagen uit de GP2.
Felipe Massa revalideerde enkele maanden van een schedelbreuk en zal dus ook op een of andere manier een alternatief moeten vinden want we mogen bovendien ook het verbod op testen in de F1 niet uit het oog verliezen. Massa mag dus van de FIA even uitwijken naar de GP2.
Volgens de FIA zou een test in de GP2 geen invloed hebben op het F1-reglement van 2009. Massa is ook niet de huidige rijder meer van Ferrari want dat is Giancarlo Fisichella geworden. Testen zou dus kunnen op dezelfde manier als voor Michael Schumacher enige tijd geleden.
Verwante nieuwsitems
- 24 mei 2012
- Massa: “Alonso is mijn probleem niet”
- 19 mei 2012
- Massa: “Ferrari steunt me nog steeds voor de volle 100 procent”
- 17 mei 2012
- Ferrari lacht met speculatie over D’Ambrosio
- 15 mei 2012
- “Ferrari moet nog veel beter worden om kans te maken op de titel”
- 14 mei 2012
- D’Ambrosio mogelijke vervanger van Felipe Massa bij Ferrari ?


