McLaren verkiest Mercedes boven Honda

25 november 2011 — Vorig weekend publiceerde het Duitse Auto Motor und Sport een artikel waarin het verklaarde dat de Britse renstal McLaren aan het overwegen is om motorenleverancier Mercedes te vervangen door Honda. Volgens Jonathan Neale blijft het echter bij geruchten.

Opnieuw lijkt een verhaal compleet uit haar context te zijn getrokken. McLaren is niet van plan om in de toekomst over te schakelen op motorenleverancier Honda. Dit vooral omwille van de toekomstige turbo’s die weer mogen worden ingezet. Volgens Neale verloopt de huidige samenwerking met het Duitse Mercedes naar wens en blaast de pers het hele verhaal ook ditmaal op.

“We weten niet helemaal vanuit welke hoek dit verhaal zich heeft weten te verspreiden. Samen met Mercedes wist Mclaren heel wat overwinningen te boeken. Het is een samenwerking van lange duur. Het is niet meer dan normaal dat Mercedes zich meer gaat concentreren op haar eigen team. Toch wensen beide partijen nog steeds op het hoogste niveau te blijven samenwerken. Het verhaal in de pers is onjuist”, aldus Jonathan Neale van McLaren.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: McLaren

Verwante nieuwsitems

14 mei 2012
McLaren heeft spijt over beslissing tijdens kwalificatie van Hamilton
13 mei 2012
Hamilton trots op McLaren
12 mei 2012
Hamilton gediskwalificeerd, Maldonado vertrekt van op de pole
12 mei 2012
Hamilton: “Eén van mijn beste kwalificaties ooit”
09 mei 2012
McLaren met hoge neus in Spanje

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws