“Monza wordt een spectaculaire race”

02 september 2011 — Dat is alvast de reactie van McLaren op de aankondiging van de FIA dat er op het razendsnelle circuit twee DRS-zones zijn.

Er zijn twee onafhankelijke DRS-zones met dus telkens een meetpunt waarop het verschil tussen twee wagens onder de seconde moet liggen. Volgens Jenson Button zullen de DRS-zones er mee voor zorgen dat de GP van Italië een uiterst interessante race wordt.

“Ik denk dat dit jaar alles veel dichter bij elkaar zal zitten,” aldus Button. “We hebben voor de tweede keer twee aparte DRS-zones.”

“De eerste zone gaat zeer interessant worden aangezien het steeds erg moeilijk is om voor je positie te strijden bij het aanremmen voor Ascari. Het circuit is er redelijk smal en je rijdt tegen een hoge snelheid de bocht in. Het zal dan ook erg interessant worden om te zien hoe DRS werkt in die bocht. We zullen volgens mij enkele zeer spectaculaire moves zien.”

“De tweede zone is een meer normale plaats om in te halen. Je probeert zo dicht mogelijk te komen bij de parabolica en gebruikt vervolgens DRS om voorbij te gaan bij het overschrijden van start-finish”.

“DRS zal een zeer handig hulpmiddel zijn voor de wagen die achterop ligt. Het kan ervoor zorgen dat de race enkele interessante wendingen krijgt”.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Jenson Button

Verwante nieuwsitems

18 apr 2012
Hamilton en Button laten test in Mugello aan zich voorbijgaan
15 apr 2012
Button: “Pitstop kostte mij de overwinning”
03 apr 2012
VIDEO: Button neemt deel aan triatlon
25 maa 2012
Button: “Aanrijding met Karthikeyan was mijn fout”
24 maa 2012
“De race wordt compleet onvoorspelbaar”

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws