Nakajima rijdt zich in de spotlights

24 juni 2009 — Één van de rijders die op Silverstone zeker wist op te vallen was zonder twijfel Kazuki Nakajima. De 24-jarige rijder uit Japan wist gedurende de hele kwalificatie teammaat Rosberg achter zich te laten.

In de paddock schat men Nakajima ondertussen hoog in en ook bij Williams kan Sam Michael niet ontkennen dat er heel wat toekomstpotentieel in beide rijders zit.

“Nakajima blijft zich verbeteren en dat kunnen we duidelijk zien. Hij doet het opvallend beter sinds de GP van Spanje en we zijn tevreden over zijn bijdrage aan het team. Het grote verschil is dat hij zich nu telkens meteen met de setup van de wagen bezig wil houden en dat gedurende het hele weekend”, aldus Sam Michael over de Japanse rijder.

Tot slot moest Sam Michael toegeven dat het goed presteren van Williams op Silverstone voor een groot deel te danken was aan Kazuki Nakajima. Het vinden van een goede afstelling was van groot belang en net daar hield Nakajima zich extra mee bezig.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Kazuki NakajimaWilliams

Verwante nieuwsitems

23 mei 2012
Senna maakt zich geen zorgen om zijn toekomst
20 mei 2012
Maldonado: “Zege in Monaco is mogelijk”
17 mei 2012
“Senna moet niet vrezen voor zijn zitje”
17 mei 2012
VIDEO: ooggetuige over de brand bij Williams
14 mei 2012
Meeste teamleden Williams verlaten het ziekenhuis

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws