Nieuwe diffuser moet MP4-25 een winnaar maken

30 januari 2010 — Een opvallend detail tijdens de presentatie van McLarens MP4-25 was het feit dat niemand de achterkant van de nieuwe wagen te zien kreeg. De reden was hun nieuwe diffuser.

Mclaren bouwde een wagen die afgestemd is op hun diffuser in plaats van omgekeerd. De nieuwe bolide zou dus een aerodynamisch hoogstandje moeten zijn.

Bij McLaren hebben ze alle regels nog eens nagekeken en zeggen ze dat alles volgens de regels gebouwd is. Ze verwachten dus ook geen discussie rond de legaliteit van de wagen zoals dat vorig jaar het geval was met de dubbele diffusers.

Voor de diffuser te zien moeten we dus wachten tot maandag, wanneer de eerste test van 2010 plaatsvindt.

Door Stef Mertens


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: McLaren


Verwante nieuwsitems

09 sep 2010
Heeft McLaren zichzelf in de problemen gewerkt?
02 sep 2010
Button blijft hopen op de titel
30 aug 2010
Hamilton in de wolken met zege op Spa
29 aug 2010
Jenson Button heeft baaldag
28 aug 2010
Whitmarsh: “Pole positie was mogelijk geweest”

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws

Autoscoops nieuws