Nog steeds onduidelijkheid over terugkeer Kubica

01 november 2011 — Er heerst bij Lotus Renault GP nog steeds complete onduidelijkheid over de mogelijke terugkeer van Robert Kubica.

De manager van Kubica liet recent nog weten dat er in november meer duidelijkheid zou komen en ook Lotus Renault GP wil uiterlijk deze maand duidelijkheid over de eventuele terugkeer van Robert Kubica. Het team wil maar al te graag de Pool opnieuw een zitje aanbieden maar de tijd dringt nu echt wel.

Indien Lotus Renault GP de komende weken niet voor de volle honderd procent zeker is over de terugkeer van Kubica dan moet het team immers dringend op zoek naar een vervanger. Een herhaling van het debacle van begin dit seizoen wil het immers absoluut vermijden. Toen moest Lotus Renault GP kort voor de start van het seizoen op zoek naar een vervanger.

“We moeten onze opties open houden en we wachten nog steeds op Kubica voor een mogelijke terugkeer,” zei Eric Boullier, de teambaas van Lotus Renault GP.

Boullier bevestigt daarmee voorzichtig de geruchten dat Romain Grosjean een mogelijkheid is indien Kubica toch niet zou terugkeren. Grosjean mag tijdens de komende twee raceweekends immers testen op vrijdag om ervaring op te doen.

“De recentste informatie die ik heb doet ons besluiten dat we met Kubica moeten samenzitten om te bespreken hoe we zijn terugkeer kunnen regelen. Ik denk immers niet dat hij de komende dagen al kan bevestigen dat hij zal terugkeren. Dat zal mogelijk iets voor de komende weken zijn, maar zeker niet de komende dagen.”

“We zullen een planning moeten opmaken om zijn eventuele comeback te regelen, maar ik moet ook een alternatief hebben indien hij niet zou terugkeren,” besluit Boullier.

Dat alternatief is dus eventueel Romain Grosjean. Voor de GP2-kampioen zou het alvast een blij weerzien met de Formule 1 zijn.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Robert KubicaLotus

Verwante nieuwsitems

20 mei 2012
Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
13 mei 2012
Kimi ontgoocheld in strategie van Lotus
11 mei 2012
Raikkonen erg zelfzeker na een vlotte vrije training
07 mei 2012
“Young Driver Test in Silverstone is compleet zinloos”
02 mei 2012
D’Ambrosio erg tevreden na testdag op Mugello

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws