Opluchting bij Mclaren

29 april 2009 — Mclaren kreeg vandaag van de FIA World Motor Sport Council te horen dat het een voorwaardelijke straf krijgt opgelegd voor het misleiden van de stewards na de Grote Prijs van Australië. Teambaas Martin Whitmarsh gaf aan opgelucht te zijn met het verdict en verontschuldigde zich nogmaals voor de feiten.

Uit de beslissing van de WMSC bleek dat vooral de tussenkomst van Whitmarsh vanmorgen van doorslaggevend belang is geweest voor de opschorting van de straf. Whitmarsh was dan ook blij dat de WMSC naar hem geluisterd heeft.

“Ik zou de FIA World Motor Sport Council leden willen bedanken omdat ze me de kans gaven om te komen antwoorden op hun vragen. We weten dat we in de fout gingen in Australië en Maleisië en ik ben zeer blij dat ik me mocht komen verontschuldigen voor die feiten. Ik ben verder ook tevreden dat ik de FIA World Motor Sport Council leden kon duidelijk maken dat we binnen Mclaren het één en het ander hebben veranderd zodat deze fouten zich niet zullen herhalen.”


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: FIAMcLaren

Verwante nieuwsitems

02 feb 2012
Hamilton wil snel duidelijkheid over toekomst
02 feb 2012
video: presentatie McLaren MP4-27 + interviews
01 feb 2012
McLaren gaat geen eigen motoren ontwikkelen
01 feb 2012
McLaren presenteert MP4-27
01 feb 2012
Foto’s: McLaren MP4-27

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws