Petrov’s kansen liggen in zijn eigen handen

14 juli 2010 — Renaults teambaas Eric Bouillier verklaarde vandaag dat Vitaly Petrov zijn zitje afhangt van zijn prestaties.

Petrov’s kansen liggen in zijn eigen handen

Na de contractverlenging van Robert Kubica stelden sommigen zich vragen over zijn teammaat. Geruchten gingen de ronden dat Petrov zijn zitje volgend jaar zou moeten afstaan aan Kimi Raikonnen. Of de kampioen uit 2007 een overstap terug naar de formule 1 overweegt is niet bekend. Toch beweert men ook dat de Fin bij Mercedes Michael Schumacher kan vervangen (zie het artikel van gisteren).

Vandaag werd het gerucht dus ontkent noch bevestigd. Boullier beweert wel dat hij tevreden is over de prestaties als rookie in de koninginnenklasse der autosport. Wel eist de teambaas constantere prestaties van de GP2-kampioen van vorig jaar.

“Zijn lot ligt in zijn eigen handen.” verklaart Bouillier. “We zijn niet ontevreden over zijn resultaten. “Hij is toch de beste rookie dit jaar.”

“Hij heeft enkele topprestaties verwezenlijkt dit jaar, maar mist constantheid en dat veroorzaakt geruchten. We willen dat onze twee wagens punten scoren. Dus verwachten we dat ook van Vitaly.”

“Toch gaan wij ons helemaal inzetten om hem in de positie te krijgen die we van hem verwachten. Tot nu toe zijn we heel tevreden om hem in ons team te hebben.”


Geschreven door Stef Mertens

Categorieën: Vitaly PetrovLotus

Verwante nieuwsitems

20 mei 2012
Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
13 mei 2012
Kimi ontgoocheld in strategie van Lotus
11 mei 2012
Raikkonen erg zelfzeker na een vlotte vrije training
07 mei 2012
“Young Driver Test in Silverstone is compleet zinloos”
02 mei 2012
D’Ambrosio erg tevreden na testdag op Mugello

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws