Problemen in Q3 voor Button

31 oktober 2009 — Jenson button beleefde een frustrerende kwalificatie aangezien de Brit in Q3 niet kon meestrijden voor de eerste startrij.

Tijdens de oefensessie op vrijdag en zaterdag verliep het vlot maar tijdens Q3 van de kwalificatie gedroeg de wagen van Button zich plots helemaal anders. Gelukkig moet de Brit zich geen zorgen meer maken in de strijd om de wereldtitel.

“De wagen voelde heel het weekend hier goed aan en ook tijdens de eerste twee sessies van de kwalificatie verliep alles naar wens. Helaas kreeg ik tijdens Q3, wanneer we met de benzinehoeveelheid voor de race reden, af te rekenen met sterke vibraties in de wagen wanneer ik in de remmen ging. Dit zorgde ervoor dat het sturen ook niet zo vlot meer ging,” aldus Button. “Het is erg frustrerend aangezien we wel degelijk het potentieel hadden om voor een betere startplaats te strijden.”


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Jenson ButtonMercedes GP

Verwante nieuwsitems

23 mei 2012
“Schumacher zal terugvechten”
21 mei 2012
Mercedes: “di resta mogelijke vervanger van Schumacher”
13 mei 2012
Schumacher krijgt grid-penalty in Monaco
04 mei 2012
Schumacher tracht hoge verwachtingen te temperen
01 mei 2012
Rosberg: “Eerste testdag Mugello heeft ons iets bijgeleerd”

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws