“Red Bull heeft geen actieve ophanging”

05 april 2010 — Reeds geruime tijd zijn er geruchten dat het team van Red Bull zou gebruikmaken van een soort actieve ophanging. Bij Red Bull zelf wil men resoluut deze geruchten de kop indrukken.

Red Bull Racing zou via de schokdempers een soort van actieve ophanging bewerkstelligen, maar bij het team wenst men de recente geruchten nu uitdrukkelijk tegen te spreken.

Er zijn zelfs geruchten dat het team via een soort gas er voor zou kunnen zorgen dat de wagen tijdens de kwalificatie dichter bij de grond zou rijden. Voor de race zou men er dan weer voor kunnen zorgen dat de afstand tot de baan groter is. Dit is uiteraard noodzakelijk omdat de wagen bij aanvang van de race volgetankt is en dan ook veel zwaarder is.

Een wijziging in de ophanging is echter compleet illegaal. Christian Horner wil de geruchten dan ook naar de prullenmand verwijzen.

“We hebben er geen, zo simpel is het nu eenmaal,” aldus Christian Horner. “Indien McLaren er een zou hebben in China, dan zullen we er protest tegen indienen. Het is immers illegaal. De FIA heeft onze wagen in Maleisië uitvoerig onderzocht en ze zijn er tevreden over. Ze zouden moeite hebben om iets te vinden aangezien er helemaal niets is.”


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Red Bull

Verwante nieuwsitems

13 mei 2012
Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
12 mei 2012
Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
07 mei 2012
Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
01 mei 2012
VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?
30 apr 2012
Jouw foto op de wagen van Red Bull tijdens een F1-race?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws