Red Bull met Cosworth-motoren in 2010?
12 oktober 2009 — Bij Red Bull Racing begint te druk te stijgen wat betreft hun zoektocht naar een motorenleverancier voor 2010. Zo zou het nog niet zo gek zijn om voor Cosworth te gaan kiezen.
Liefst zou Adrian Newey zijn zege geven om motoren van Mercedes aan te kopen maar deze Duitse autofabrikant dient zich dan weer aan de afgesproken beperking van de FIA te houden. Mercedes wil voor alle duidelijkheid zelf een wijziging in het betreffende artikel uit het reglement maar dan dienen opnieuw alle teams het daar eens mee te zijn. Volgens het Duitse Auto Motor und Sport kan Red Bull maar beter op veilig spelen en terug voor motoren van Renault kiezen. Indien men dat niet wenst te doen zou ook Cosworth nog geen al te gekke keuze zijn.
Bij Cosworth is men van plan niet zomaar deel te gaan nemen aan de F1 want zo stelde men er maar liefst vier ingenieurs van Mercedes aan om de motoren uit 2006 nauwlettend op te volgen. In 2010 zou Cosworth motoren willen inzetten van 2006 omdat deze zouden voldoen aan het reglement binnen de sport. Tot slot zou ook Porsche op het punt staan haar assistentie te gaan verlenen.
Verwante nieuwsitems
- 13 mei 2012
- Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
- 12 mei 2012
- Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
- 07 mei 2012
- Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
- 01 mei 2012
- VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?
- 30 apr 2012
- Jouw foto op de wagen van Red Bull tijdens een F1-race?


