Renault bevestigt Petrov als tweede rijder

31 januari 2010 — De Russische rijder Vitaly Petrov zal in 2010 voor de Franse renstal Renault rijden. Petrov zal dus, net als Robert Kubica, met de nieuwe R30 mogen racen.

Het ziet er sterk naar uit dat Petrov er goed aan heeft gedaan om afgelopen week met 15 miljoen euro te zwaaien. Enkele dagen later al toonde Renault duidelijk interesse in de rijder uit Rusland maar geld zou dan wel weer bijzaak zijn geweest aangezien men zelfs met andere rijders in gesprek zou zijn geweest.

Toch werd Petrov vandaag als de officiële tweede rijder benoemd. Petrov zou naar verluidt 13 miljoen euro hebben moeten investeren in Renault. In 2010 dus geen GP2 meer voor de 25-jarige Vitaly Petrov. Of de combinatie tussen een Poolse en een Russische rijder tot succes zal leiden wordt nog even afwachten.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Lotus Renault GP

Verwante nieuwsitems

31 jan 2012
VIDEO: Lotus telt op ludieke wijze af naar presentatie nieuwe wagen
24 jan 2012
Jerome D’Ambrosio derde rijder bij Lotus
24 jan 2012
video: Raikkonen zijn eerste test bij Lotus
23 jan 2012
Foto’s: Raikkonen test voor Lotus
20 jan 2012
Lotus stelt nieuwe wagen voor op 5 februari

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws