Renault geeft jou de kans om in een F1-wagen te rijden

27 april 2010 — Veel supporters dromen van ritje in een F1-wagen. De Franse renstal Renault biedt uitzonderlijk deze kans.

Is de Formule 1 je passie? Heb je een aardig centje opzij steken en kan je 5500 euro missen zonder jezelf te pijnigen? Wel, Renault biedt ons de mogelijkheid om voor dat bedrag een hele dag opleiding te genieten en als kers op de taart mag je in de R29 of R30 rijden.

De opleiding zal één dag in beslag nemen, een dag vol gesprekken met een testrijder. Deze leert je de snufjes van een F1-wagen kennen en neemt je mee het circuit op in een ondermeer de Renault Megane Trophy.

Voor het eerst stelt een renstal een programma als deze op voor haar supporters. Renault wil op die manier extra inkomsten vergaren. En geef nu toe, voor 5500 euro je eigen droom kopen, dat lukt in de meeste gevallen niet. Wie weet schrijven we in de toekomst dan wel wat over jou doordat je een abnormaal snelle ronde liet noteren, of een klapper van formaat beleefde.

image


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Lotus

Verwante nieuwsitems

20 mei 2012
Angry Birds grijpen de macht in de Formule 1
13 mei 2012
Kimi ontgoocheld in strategie van Lotus
11 mei 2012
Raikkonen erg zelfzeker na een vlotte vrije training
07 mei 2012
“Young Driver Test in Silverstone is compleet zinloos”
02 mei 2012
D’Ambrosio erg tevreden na testdag op Mugello

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws