Rosberg is Webber en Hamilton dankbaar voor hun aanrijding

28 maart 2010 — Nico Rosberg reed een redelijk goede wedstrijd en zag dit in de laatste ronden van de race beloond met een vijfde plaats.

De Duitser kon aan het einde van de race immers profiteren van een aanrijding tussen Hamilton en Webber om zo beslag te leggen op de vijfde plaats.

“De vijfde plaats is een goed resultaat na zo’n race,” aldus Rosberg. “Ik kende een slechte start, geen goede racesnelheid en ik had problemen met de option-compound. De achterbanden versleten erg hard en nadat we besloten hadden om een tweede keer te stoppen, hoopten we om de groep voor ons te kunnen aanvallen.”

“Zelfs met het voordeel van de nieuwe banden zou het moeilijk geweest zijn om iemand voorbij te steken wanneer we dichterbij gekomen waren. Daarom was het goed om enkele plaatsen goed te maken toen Mark en Lewis een aanrijding hadden.”


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Nico RosbergMercedes GP

Verwante nieuwsitems

08 feb 2012
Schumacher verwacht geen wagen waarmee hij kampioen kan worden
28 jan 2012
Mercedes wil niet in haar kaarten laten kijken
16 jan 2012
“Brawn blijft de kopman van Mercedes”
05 jan 2012
Schumacher: “Overwinningen zijn nog steeds mogelijk”
02 jan 2012
“Eerste wintertest missen is geen probleem”

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws