Rosberg positief over natte testdag

13 februari 2010 — De Duitse rijder Nico Rosberg nam de derde testdag op Jerez voor zijn rekening. Ondanks constante regenbuien verliep de dag ook voor hem probleemloos.

Nico Rosberg kon dan wel niet lang op de baan blijven maar bij Mercedes GP laat men uiteraard geen kans onbenut om vooruitgang te boeken. De Duitse rijder mocht alvast zijn pitstops oefenen. Hij reed voor alle duidelijkheid wel 53 rondjes terwijl zijn snelste tijd werd neergezet tussen twee regenbuien in. Vandaag neemt Michael Schumacher de vierde en laatste testdag voor zijn rekening.

“Persoonlijk vind ik het wat jammer dat we het circuit in natte omstandigheden moesten gebruiken maar we boekten opnieuw vooruitgang en dat is positief. We zijn ons verder nog met andere tests gaan bezighouden die eveneens van groot belang zijn. Zo oefende ik vandaag mijn pitstops en nog wat andere aspecten die we belangrijk vonden. Het belangrijkste is dat ik me vandaag nog maar eens goed voelde in de MGP W01. Het geeft me echt een goed gevoel naar de komende testdagen toe”, zo verklaarde Nico Rosberg.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Nico Rosberg

Verwante nieuwsitems

02 jan 2012
“Eerste wintertest missen is geen probleem”
27 nov 2011
Rosberg niet tevreden met zevende plaats
13 nov 2011
Rosberg: “Vlijmscherpe duels en tevreden met vooruitgang”
12 nov 2011
Nico Rosberg: “Dit kon beter”
11 nov 2011
Rosberg verlengt contract bij Mercedes GP tot 2013

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws