Sabine Kehm vervangt Willi Weber als manager van Schumacher

03 maart 2010 — Sabine Kehm staat al even bekend als de woordvoerster van zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher maar vanaf dit seizoen zal de Duitse zakenvrouw ook de officiële manager van de legende zijn.

Gisteren al wist de Duitse media te melden dat Sabine Kehm in de toekomst de grootste taken van Willi Weber op zich zal moeten nemen. Willi Weber, inmiddels 67, zal zijn handen in 2010 vast vol gaan hebben aan de jonge rijder Nico Hulkenberg.

Toch zou de Duitser nog een groot deel van de merchandising van Schumacher voor zijn rekening blijven nemen. Kehm, die eerder diende als woordvoerster, heeft de functie als leidinggevende manager alvast aanvaard.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Michael Schumacher

Verwante nieuwsitems

08 feb 2012
Schumacher verwacht geen wagen waarmee hij kampioen kan worden
05 jan 2012
Schumacher: “Overwinningen zijn nog steeds mogelijk”
30 dec 2011
“Schumacher moet niets meer bewijzen”
22 dec 2011
Frentzen: “Schumacher neemt geen risico’s meer”
27 nov 2011
Rosberg niet tevreden met zevende plaats

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws