Schumacher en Willi Weber hadden meeting in Stuttgart

10 december 2009 — Volgens Willi Weber heeft op maandag een meeting plaatsgevonden met Michael Schumacher in Stuttgart. Volgens Willi Weber is het verder toeval dat ook Mercedes in Stuttgart gelegen is.

Om te beginnen wist Nico Rosberg onlangs te verklaren dat hij het als een uitdaging zou zien moest Michael Schumacher alsnog zijn teammaat worden bij Mercedes GP. Rosberg vertelde dan ook aan Motorsport Aktuell dat hij van mening is dat hij samen met Schumacher het perfecte rijdersduo zou kunnen vormen in 2010.

Willi Weber verklaarde onlangs dat er toevallig een meeting tussen hem en Schumacher zou hebben plaatsgevonden in Stuttgart alwaar ook het hoofdkwartier van Mercedes gelegen is. Als manager van de Duitse legende wist hij ditmaal niet veel te vertellen.

“Ik zou mezelf niet willen betrekken in jullie speculaties maar laat ons nog even afwachten, het zal snel Kerstmis zijn”, zo verklaarde Willi Weber in het kort.

De manager laat voorlopig niets los over de plannen van Schumacher voor 2010.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Michael Schumacher

Verwante nieuwsitems

23 mei 2012
“Schumacher zal terugvechten”
21 mei 2012
Mercedes: “di resta mogelijke vervanger van Schumacher”
18 mei 2012
Mercedes verwacht sterke prestatie in Monaco
13 mei 2012
Schumacher krijgt grid-penalty in Monaco
13 mei 2012
Schumacher en Senna wijzen naar elkaar

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws