Sponsors geloven in Red Bull

10 februari 2010 — Bij Red Bull Racing lijken niet enkel de rijders vertrouwen te hebben in de nieuwe RB6. Ook de sponsors blijven of nemen zelfs toe. Kijk maar naar Pepe Jeans.

In eerste instantie is het zo dat Casio haar overeenkomst met Red Bull verlengde en dat het dus met andere woorden tevreden is over de toekomst die de renstal te bieden heeft. Vervolgens kwam er dan nog FXDD als sponsor bij wat de inkomsten nog eens vergroot bij Red Bull.

Tot slot zou ook het bekende kledingmerk Pepe Jeans haar merknaam op de nieuwe RB6 willen zien verschijnen. De overeenkomst werd reeds bereikt en dus zal de Franse renstal Renault waarschijnlijk in de kou blijven staan.

“We zijn zeer tevreden met de komst met Pepe Jeans. Een kledingmerk voor jongeren past perfect bij ons team en we kijken dus alvast uit naar de samenwerking. In het verleden werkte Pepe Jeans ook al samen met de sport en het is dus geweldig dat ze ditmaal voor Red Bull hebben gekozen”, aldus Christian Horner.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Red Bull

Verwante nieuwsitems

13 mei 2012
Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
12 mei 2012
Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
07 mei 2012
Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
01 mei 2012
VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?
30 apr 2012
Jouw foto op de wagen van Red Bull tijdens een F1-race?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws