Succes doet de populariteit van Red Bull dalen

27 november 2011 — Christian Horner heeft zopas te kennen gegeven dat hij er alle begrip voor heeft dat Red Bull minder geliefd is dan in 2011. Als het seizoen nu maar iets langer geduurd had.

image

Dominantie gaat niet bij alle supporters het juiste keelgat in. Voor diegene die van sensatie houden werd de kers dit seizoen niet eens op voorhand op de taart gelegd. Sebastian Vettel stak de ene overwinning na de andere op zak terwijl grootse verbeteringen van andere teams meteen werden weggelachen door telkens net iets nog grotere van Adrian Newey.

De eentonigheid heeft er op een zeker ogenblik voor weten te zorgen dat veel rijders en supporters hun zinnen al compleet op 2012 hadden gezet. Iets dat Christian Horner maar al te goed lijkt te begrijpen.

“Red Bull bevindt zich momenteel in het zicht van zowat iedereen die met de sport betrokken is. We moesten ons kampioenschap op een andere manier verdedigen dat in 2010. Naar de toekomst toe zullen we het zeker niet makkelijk meer krijgen. Bepaalde teams willen absoluut de top weer bereiken. Laat ons toch maar hopen dat we komend seizoen over een goede wagen beschikken en dat we net als dit seizoen uiteindelijk kunnen genieten van overwinningen. Het is jammer dat het seizoen nu al gedaan is. Wanneer een team begint te winnen is het erg populair. Als overwinningen zich blijven herhalen zal die populariteit een serieuze daling kennen. Vandaar dat een nog langer seizoen handig was geweest”, aldus Christian Horner.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Red Bull

Verwante nieuwsitems

13 mei 2012
Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
12 mei 2012
Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
07 mei 2012
Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
01 mei 2012
VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?
30 apr 2012
Jouw foto op de wagen van Red Bull tijdens een F1-race?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws